Knauf_Supafil_keurmerk_web_pad.jpg

Izolacja scian szczelinowych


Jeśli w domu u Państwa jest chłodno a Państwa termostat nastawiony jest na wysoką temperaturę, wówczas macie Państwo duże problemy z ucieczkami ciepła lub przemarzaniem. Izolacja ścian szczelinowych wspomoże klimat w Państwa domu, który jest bardzo ważny – zwłaszcza jego stała temperatura. Dlatego oprócz dobrego systemu ogrzewania domu równie ważna jest dobra izolacja ścian szczelinowych. To izolacja ścian szczelinowych w zdecydowanej większości pozwala utrzymać temperaturę wewnątrz pomieszczenia jednocześnie nie dopuszczając przenikania zimna z zewnątrz. Dobra izolacja ścian szczelinowych profesjonalnymi materiałami pozwoli na oszczędności które zwrócą się nawet w 5 lat oraz zwiększą komfort mieszkania w domu.


Podwójna ściana z pustą szczeliną w środku oddziela Państwa pokoje od powietrza z zewnątrz. Dlatego ważnym jest aby szczelina została w odpowiedni sposób zaizolowana, wówczas zapobiegnie to stratom ciepła. W świecie nowo wznoszonych budynków ta pusta szczelina od razu wypełniana jest materiałem izolacyjnym. Najlepiej aby w starszych budynkach izolacja ścian szczelinowych zbiegła się w czasie z renowacją elewacji.


Izolacja wełną mineralną Knauf Supafil Cavity Wall
Firma Izolacje Pluimers wyspecjalizowała się w izolacjach wdmuchiwania granulatu wełny mineralnej Knauf Supafil. Oprócz wysokiej izolacyjności cieplnej granulat wełny mineralnej Knauf Supafil posiada również inną bardzo ważną cechą tj bez spoinowość. Te właściwości są wręcz najlepsze z możliwych rozwiązań przy izolacji pustych szczelin międzyrurowych Jednak granulat wełny mineralnej Knauf Supafil to tylko jedne z elementów. Równie ważnym jest specjalistyczne wykonanie docieplenia przez pracowników jak i odpowiedni sprzęt. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczne uprawnienia do tego typu prac.

 

Izolacje Pluimers

  • Gwarantujemy szybkie terminy wykonania
  • Działamy od ponad 20 lat na rynku polskim
  • Jesteśmy liderem izolacji w ponad 10 krajach w Europie
  • Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty
  • Mamy doświadczenie dotyczące różnych materiałów izolacyjnych
  • Gwarantujemy niższe koszta energii i wyższy komfort użytkowania
  • Inwestycja zwraca się od 3-5 lat*
  • Udzielamy 10 lat pisemnej gwarancji

KONTAKT BEZPOŚREDNI

0048 24 253 87 70

0048 24 355 23 48

info@pluimers.pl

Zadzwoń do nas

Rozmowa z doradcą