O firmie


Izolacje Pluimers dzięki swoim zasadom Oosterhof_3.pngdotyczącym oszczędzania energii funkcjonuje na rynku od 1973 roku. Już wtedy kiedy mieliśmy kryzys naftowy w Europie i na Świecie nasze działania zmierzały do oszczędzania energii i środowiska. Od tego czasu nasza domena się nie zmieniła i dlatego dzisiaj wyrośliśmy na liderów w dziedzinie izolacji w Europie. Nasze motto „Gentlemani którzy najlepiej izolują„ oraz „najlepszą izolacją jest izolacja bez spoinowa, sprawia że identyfikujemy się z solidnością wykonywanej pracy w przeróżnych obiektach tj, domy, mieszkania, bloki mieszkalne, segmenty, stadiony, budynki sektora rolniczego i przemysłowego stoczniowego itd. To wszystko wykonujemy przede wszystkim dwu komponentowymi składnikami tworzącymi pianki PUR. Nasza firma jest kompaktowa i elastyczna w działaniu. Państwa zapytania są przyjmowane do naszego centralnego biura i przekazywane dalej do odpowiednich ekspertów. Ci zaś kontaktują się z Państwem, doradzają i składają odpowiednie oferty. Gwarantujemy szybkie terminy wykonania usługi w całej Europie.

 

Jednostka mobilna Izolacji PluimersPracujemy hyper nowoczesną flotąVR3_V2_FC.jpg pojazdów, gdzie każdy pojazd posiada własne zasilanie, agregaty prądotwórcze o wysokiej mocy oraz sypialnie dla kierowców. Zatem nasz pojazd jest maksymalnie „uzbrojony” we wszelkie potrzebne wyposażenie do wykonywania profesjonalnych izolacji. Dzięki temu specjalistycznemu systemowi możemy wam zaproponować maksymalną jakość wykonywanych usług. Przełoży się to również na państwa maksymalne oszczędności. Ciągły rozwój firmy pozwala na unowocześnianie floty pojazdów. Dzięki temu posiadamy wszystkie możliwe certyfikaty budownictwa w Europie, które dodatkowo podwyższają naszą wiarygodność.

 

Wszystkie unowocześnienia mają przede wszystkim na celu sprostać wykonywaniu izolacji ze względu na różnorodną specyfikę obiektów. Proponujemy zawsze najlepsze optymalne rozwiązania aby w konsekwencji obniżyć koszta energii i zwiększyć komfort mieszkania.

Izolacje Pluimers

  • Gwarantujemy szybkie terminy wykonania
  • Działamy od ponad 20 lat na rynku polskim
  • Jesteśmy liderem izolacji w ponad 10 krajach w Europie
  • Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty
  • Mamy doświadczenie dotyczące różnych materiałów izolacyjnych
  • Gwarantujemy niższe koszta energii i wyższy komfort użytkowania
  • Inwestycja zwraca się od 3-5 lat*
  • Udzielamy 10 lat pisemnej gwarancji

KONTAKT BEZPOŚREDNI

0048 24 253 87 70

0048 24 355 23 48

info@pluimers.pl

Zadzwoń do nas

Rozmowa z doradcą