Mieszkaj komfortowo!


Dużą cześć życia każdy z nas spędza 9c5242947ebacd492ef95d7b19708b5ce04ca587.jpgw swoim mieszkaniu. Dlatego tak ważnym jest aby środowisko w którym przebywamy było jak najbardziej nam przyjazne. Między innymi wahania temperatur w domu i odpowiedni klimat to bardzo ważne czynniki wpływające również na nasze samopoczucie.

 

Stała temperatura

Jeśli Państwa dom jest odpowiednio zaizolowany wówczas temperatura pomieszczenia w której przebywamy jest „stała”. Zmiany między ciepłem a zimnem ( a często nawet występujące przemieszczanie się mas powietrza ) powinny zostać wyeliminowane. Te czynniki mają również wpływ na nasze samopoczucie i wręcz zdrowie. Dobrze zaizolowany dom pomoże nam również odczuć różnice w wydatkach na energię, które powinny się odpowiednio zmniejszyć.

 

Ciepło w zimie, przyjemny chłodzik w lecie

Dobra izolacja w okresachVloer_boven_Belgie_11.jpg chłodnych pozwala na utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu a zimno pozostaje zatrzymane w skuteczny sposób na zewnątrz. W lecie sytuacja będzie adekwatna z tym tylko że to ciepło zostaje zatrzymane na zewnątrz a w pomieszczeniu powinna panować o kilka stopni chłodniejsza – przyjemniejsza temperatura.

 

Pozbycie się pleśni na ścianach

W większości pomieszczeń, które są nie zaizolowane ( szczególnie tworzące się przy wysokich różnicach temperatur ) występuje zjawisko pleśni. Zjawisko to występuje ponieważ ochłodzenie murów powoduje to iż powietrze w pomieszczeniu przemieszcza się i ciągnie do najzimniejszych miejsc w domu. Odpowiednie izolacja pomoże nie tylko wyeliminować te zimne punkty lecz również poprawi w znaczny sposób kondycje zdrowotną.

 

Izolacje Pluimers

  • Gwarantujemy szybkie terminy wykonania
  • Działamy od ponad 20 lat na rynku polskim
  • Jesteśmy liderem izolacji w ponad 10 krajach w Europie
  • Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty
  • Mamy doświadczenie dotyczące różnych materiałów izolacyjnych
  • Gwarantujemy niższe koszta energii i wyższy komfort użytkowania
  • Inwestycja zwraca się od 3-5 lat*
  • Udzielamy 10 lat pisemnej gwarancji

KONTAKT BEZPOŚREDNI

0048 24 253 87 70

0048 24 355 23 48

info@pluimers.pl

Zadzwoń do nas

Rozmowa z doradcą