Zwiększ wartość twojego domu


Czy to nie wspaniałe uczucie iż w Vloer_onderzijde_web.jpgczasach kryzysu dzięki inwestycji w porządną izolację twoje mieszkanie / dom nie straci na wartości? Czy wiedzą Państwo iż wartość domu po zaizolowaniu rośnie? Izolacja ma i będzie miała wpływ na to jaką etykietką energetyczną otrzyma Państwa dom/ mieszkanie / obiekt! W ciągu najbliższych lat wszystkie obiekty będą miały przypisaną klasę energetyczną.

 

Jaką etykietkę energetyczną można przypisać do naszego domu/mieszkania/obiektu?

Osobą która będzie przypisywać taką etykietkę do obiektu będzie audytor energetyczny. Oczywiście nie będzie to działanie bezpłatne. Już dzisiaj określenie energetyczności budynku kosztuje w granicach 1000 zł.

 

Skąd mamy pewność że izolacja podniesie wartość naszego obiektu?

Na rynku nieruchomości ciągle wzrasta świadomość kupujących nie tylko co do obiektu, jego lokalizacji czy metrażu lecz do kosztów stałych jakie będą towarzyszyć nowym lokatorom w dłuższym czasie. Przed zakupem nieruchomości zaczynamy kalkulować miesięczne wydatki, związane z czynszem, energią, wodą itd. Ciągle rosnące ceny energii stawiają w trudnej sytuacji obiekty które nie mają izolacji lub bardzo niskiej jakości. Dlatego odpowiednia izolacja oraz „zielona” etykietka energetyczna sprawią, że taka nieruchomość jest więcej warta i jest postrzegana jako bardzo atrakcyjna w utrzymaniu kosztów eksploatacyjnych.

 

Kontakt

Jeśli chcecie Państwo zwiększyć wartość swojego obiektu poprzez izolację? Skontaktujcie się z nami a nasi doradcy postarają odpowiedzieć na wszystkie zapytania.

 

Izolacje Pluimers

  • Gwarantujemy szybkie terminy wykonania
  • Działamy od ponad 20 lat na rynku polskim
  • Jesteśmy liderem izolacji w ponad 10 krajach w Europie
  • Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty
  • Mamy doświadczenie dotyczące różnych materiałów izolacyjnych
  • Gwarantujemy niższe koszta energii i wyższy komfort użytkowania
  • Inwestycja zwraca się od 3-5 lat*
  • Udzielamy 10 lat pisemnej gwarancji

KONTAKT BEZPOŚREDNI

0048 24 253 87 70

0048 24 355 23 48

info@pluimers.pl

Zadzwoń do nas

Rozmowa z doradcą