Izolaja ścian elewacyjnych


Jak zastosować w istniejących budynkach?

W niektórych przypadkach jest Flim22.jpgnie możliwe aby zaizolować szczelinę między murową, z prostej przyczyny, gdyż jej po prostu nie ma. Pluimers Izolacje przedstawia Państwu 2 metody izolacji ścian elewacyjnych.

 

1. Izolacja ścian elewacyjnych od zewnątrz. Pluimers Izolacje proponują docieplenie ścian pianką poliuretanową HR Iso PUR 2K odpowiedniej grubości, następnie wykończenie płytami wykończeniowymi.

 

2. Izolacja ścian od środka, Izolacje Pluimers proponują w niektórych przypadkach izolacje od środka budynku odpowiedniej grubości, następnie wykończenie np. płytami karton gips.

 

Zamierzacie Państwo budować dom i chcecie zastosować możliwie jak najlepsze rozwiązanie?

Jednym z pytań które pojawia się IMG_8326.JPGpodczas realizacji nowego projektu jest również wybór odpowiedniej izolacji. Miejmy świadomość iż raz a dobrze wykonana izolacja pozwoli na brak dodatkowych kosztów z późniejszymi ewentualnymi próbami docieplenia. Izolacje Pluimers ma wiele doświadczenia przy współpracy z firmami budowlanymi jak i z biurami projektowymi / architektonicznymi.

 

 

Izolacje Pluimers proponują izolację w nowopowstających budynkach pinką poliuretanową Hr Iso Pur nanoszona na zewnętrzną stronę wewnętrznej ściany elewacyjnej. Następnie wznoszona jest zewnętrzna ściana elewacyjna. Największą zaletą takiej izolacji jest bezspoinowośc i brak mostków termicznych oraz niski współczynnik Lambda.

 

Więcej informacji?

Jeśli pragną zasięgnąć Państwo więcej informacji o możliwości izolacji Państwa ściany, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

Izolacje Pluimers

  • Gwarantujemy szybkie terminy wykonania
  • Działamy od ponad 20 lat na rynku polskim
  • Jesteśmy liderem izolacji w ponad 10 krajach w Europie
  • Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty
  • Mamy doświadczenie dotyczące różnych materiałów izolacyjnych
  • Gwarantujemy niższe koszta energii i wyższy komfort użytkowania
  • Inwestycja zwraca się od 3-5 lat*
  • Udzielamy 10 lat pisemnej gwarancji

KONTAKT BEZPOŚREDNI

0048 24 253 87 70

0048 24 355 23 48

info@pluimers.pl

Zadzwoń do nas

Rozmowa z doradcą