Izolacja ścian


IMG_0619_web.jpgJeśli w domu masz chłodno a twój termostat jest nastawiony na wysoką temperaturę, wówczas masz duże problemy z ucieczkami ciepła lub przemarzaniem. Klimat w Państwa mieszkaniu jest bardzo ważny – zwłaszcza jego w miarę stała temperatura, dlatego oprócz dobrego systemu ogrzewania mieszkania jest równie ważny dobry system ocieplenia ścian. To ściany w zdecydowanej większości pozwalają utrzymać temperaturę wewnątrz pomieszczenia jednocześnie nie dopuszczając przenikania zimna z zewnątrz. Dobre ocieplenie ścian / szczelin miedzy murowych profesjonalnymi materiałami pozwoli na oszczędności które zwrócą się nawet w 5 lat oraz zwiększą komfort mieszkania.

 

Podwójna ściana z pustą szczeliną w środku oddziela Państwa pokój od powietrza z zewnątrz. Dlatego ważnym jest aby szczelina została w odpowiedni sposób zaizolowana, wówczas zapobiegnie to stratom ciepła. W świecie nowo wznoszonych budynków jest ta pusta szczelina od razu zastępowana materiałem izolacyjnym. Najlepiej aby w starszych budynkach izolacja szczeliny między murowej zbiegła się w czasie z renowacją elewacji.

 

Izolacja pianką poliuretanową PUR

Obok tradycyjnych materiałów na rynku takich jak np. wełna szklana czy styropian, firma Pluimers wyspecjalizowała się w izolacjach pianką poliuretanową PUR-Super. Oprócz wysokiej izolacyjności cieplnej pianka poliuretanowa Pur-super posiada ona również inną bardzo ważną cechą tj bez spoinowość. Te właściwości są wręcz najlepsze z możliwych rozwiązań przy izolacji pustych szczelin międzyrurowych Jednak pianka Pur-super to tylko jedne z elementów. Równie ważnym jest specjalistyczne wykonanie docieplenia przez pracowników jak i odpowiedni sprzęt. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczne uprawnienia do tego typu prac.

 

Interesujące?

Jesteście Państwo zainteresowani izolacją szczelin między murowych. Czekamy na Państwa kontakt, wówczas zaplanujemy bezpłatne spotkanie z naszym doradcą. Do zobaczenia.

Izolacje Pluimers

  • Gwarantujemy szybkie terminy wykonania
  • Działamy od ponad 20 lat na rynku polskim
  • Jesteśmy liderem izolacji w ponad 10 krajach w Europie
  • Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty
  • Mamy doświadczenie dotyczące różnych materiałów izolacyjnych
  • Gwarantujemy niższe koszta energii i wyższy komfort użytkowania
  • Inwestycja zwraca się od 3-5 lat*
  • Udzielamy 10 lat pisemnej gwarancji

KONTAKT BEZPOŚREDNI

0048 24 253 87 70

0048 24 355 23 48

info@pluimers.pl

Zadzwoń do nas

Rozmowa z doradcą